34. schůze, 15. hlasování, 26. září 1995, 14:59
Změna programu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 71 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 35 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 8 | 4 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 10 | 4 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 9 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 9 | 6 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 62 | 32 | 35 | 0 |