34. schůze, 21. hlasování, 26. září 1995, 15:07
Změna programu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 128 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 37 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 13 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 1 | 9 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 128 | 2 | 33 | 37 | 0 |