34. schůze, 78. hlasování, 27. září 1995, 17:06
Roční účetní závěrka FNM ČR za rok 94
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 81 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 22 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 6 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 6 | 9 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 7 | 16 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 5 | 13 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 38 | 59 | 22 | 0 |