34. schůze, 145. hlasování, 27. září 1995, 18:57
Náv. zák. o volbách do Parlamentu ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 47 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 60 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- X Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 5 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 5 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 8 | 3 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 3 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 6 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 14 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 12 | 7 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 57 | 36 | 60 | 0 |