34. schůze, 157. hlasování, 28. září 1995, 10:05
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 27 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 103 | Z Zdržel se: 27 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 11)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 5)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 8 | 10 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 11 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 4 | 13 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 5 | 14 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 6 | 22 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 8 | 18 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 43 | 103 | 27 | 0 |