34. schůze, 166. hlasování, 28. září 1995, 11:47
Za nepř. min. přerušit projed. interpelací
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 35 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 112 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 13 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 2 | 16 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 12 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 6 | 12 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 4 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 4 | 22 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 1 | 23 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 25 | 112 | 28 | 0 |