36. schůze, 22. hlasování, 31. října 1995, 15:31
Náv. voleb.komise na zařaz. posl. do výborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 35 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 45 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- N Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 11 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 9 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 15 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 18 | 5 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 16 | 8 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 92 | 28 | 45 | 0 |