36. schůze, 26. hlasování, 31. října 1995, 15:46
Náv. voleb.komise na zařaz. posl. do výborů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 76 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 82 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- X Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 3)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 2 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 1 | 13 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 2 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 1 | 19 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 17 | 82 | 25 | 0 |