36. schůze, 40. hlasování, 1. listopadu 1995, 10:37
Vl. návrh zákona na změnu živnost. zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 131 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 33 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 19N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- X Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 1 | 5 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 19 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 0 | 6 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 24 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 131 | 13 | 23 | 33 | 0 |