36. schůze, 51. hlasování, 1. listopadu 1995, 10:37
Vl. návrh zákona na změnu živnost. zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 34 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 51 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- X Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 200 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 210 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- X Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 11 | 2 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 10 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 5 | 4 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 14 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 8 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 20 | 5 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 21 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 95 | 20 | 51 | 0 |