36. schůze, 68. hlasování, 1. listopadu 1995, 11:00
Vl. návrh zákona na změnu živnost. zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 129 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 11 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 18N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- X Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 26N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 7 | 7 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 26 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 129 | 37 | 23 | 11 | 0 |