36. schůze, 70. hlasování, 1. listopadu 1995, 17:32
Zařazení nového bodu 16, volba čl. dozor.komise
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 59 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 97 | Z Zdržel se: 27 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 8)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 10 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 2 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 1 | 13 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 2 | 15 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 3 | 20 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 3 | 15 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 17 | 97 | 27 | 0 |