36. schůze, 96. hlasování, 2. listopadu 1995, 19:56
Změna pořadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 146 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 20 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 16 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 19 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 13 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 31 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 31 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 146 | 0 | 34 | 20 | 0 |