36. schůze, 171. hlasování, 3. listopadu 1995, 11:09
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 29 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 47 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- N Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 230 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 4 | 9 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 9 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 23 | 11 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 16 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 92 | 47 | 32 | 0 |