36. schůze, 190. hlasování, 3. listopadu 1995, 11:31
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 60 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 10 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- N Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 190 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 7 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 5 | 10 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 14 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 7 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 19 | 11 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 15 | 7 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 60 | 80 | 50 | 10 | 0 |