36. schůze, 209. hlasování, 3. listopadu 1995, 11:50
Vl.náv.nov.zákona o lesích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 125 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 45 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- X Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 13 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 26 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 3 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 125 | 12 | 45 | 18 | 0 |