37. schůze, 12. hlasování, 5. prosince 1995, 14:57
Změna pořadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 75 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 44 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 7 | 4 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 6 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 8 | 13 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 5 | 9 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 42 | 39 | 44 | 0 |