37. schůze, 15. hlasování, 5. prosince 1995, 15:00
Změna pořadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 134 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 1 | 11 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 23 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 134 | 2 | 36 | 28 | 0 |