37. schůze, 21. hlasování, 5. prosince 1995, 15:11
Změna statutu stálé komise PS-stát.vyznamen.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 85 | Je třeba: 43
A Ano: 59 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 115 | Z Zdržel se: 16 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- X Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- X Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 15 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 1 | 13 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 1 | 14 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 3 | 25 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 2 | 19 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 10 | 115 | 16 | 0 |