37. schůze, 35. hlasování, 6. prosince 1995, 16:14
Vl.náv.nov.zákona o odpadech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 79 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 84 | Z Zdržel se: 17 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 1 | 14 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 5 | 16 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 4 | 12 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 20 | 84 | 17 | 0 |