6. schůze, 73. hlasování, 9. října 2002, 17:53
N. z. o přechodu věcí, práv a záv. ČR na kraje,o
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 87 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 82 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- Z Jiří Rusnok
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 4 | 12 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 87 | 0 | 25 | 82 | 6 |