6. schůze, 74. hlasování, 9. října 2002, 17:54
N. z. o přechodu věcí, práv a záv. ČR na kraje,o
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 107 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 9 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 107 | 0 | 77 | 10 | 6 |