6. schůze, 196. hlasování, 17. října 2002, 15:13
Inf.vlády o důsledcích povodní v srpnu 2002
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 144 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- M Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- M Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 11)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- M Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 12)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 3 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 18 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 21 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 144 | 1 | 13 | 35 | 7 |