8. schůze, 22. hlasování, 26. listopadu 2002, 15:18
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 100 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- M Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- M Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 1 | 8 | 3 |
Jihočeský | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 4 | 4 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 26 | 18 | 47 | 9 |