37. schůze, 113. hlasování, 12. prosince 1995, 16:42
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 7 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 161 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 22)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 18)
- X Marek Benda
- X Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- X Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 22)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- X František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- X Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- X Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- X Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 36)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- X Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 26)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 0 | 22 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 2 | 2 | 17 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 2 | 2 | 22 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 3 | 3 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 2 | 2 | 36 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 3 | 3 | 26 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 13 | 19 | 161 | 0 |