37. schůze, 115. hlasování, 12. prosince 1995, 16:44
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 53 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 94 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 14)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- X Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- X Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 17)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 15)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 0 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 1 | 4 | 13 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 6 | 2 | 11 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 6 | 2 | 12 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 7 | 3 | 17 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 3 | 3 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 33 | 20 | 94 | 0 |