8. schůze, 149. hlasování, 4. prosince 2002, 10:30
Zpráva vlády o plnění SR ČR za 1. pololetí 2002
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 81 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- M Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 4 | 1 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 2 | 6 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 4 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 22 | 28 | 64 | 5 |