8. schůze, 451. hlasování, 18. prosince 2002, 14:56
Podpůrné prog.zemědělství pro 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 1 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 79 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 119 |
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 10)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 15)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 14)
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 14)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 1 | 7 | 15 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 11 | 14 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Středočeský | 23 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 1 | 1 | 79 | 119 | 0 |