8. schůze, 452. hlasování, 18. prosince 2002, 14:57
Podpůrné prog.zemědělství pro 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 51 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- Z Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 8)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- N Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 8 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 12 | 5 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 11 | 6 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 9 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 86 | 46 | 17 | 0 |