10. schůze, 87. hlasování, 21. února 2003, 14:13
Vládní návrh zákona o státním dluhopisovém progr
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 136 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 136 | 4 | 29 | 20 | 11 |