38. schůze, 6. hlasování, 19. prosince 1995, 14:32
Změna pořadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 27 | N Ne: 116 | 0 Nepřihlášen: 48 | Z Zdržel se: 9 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 3)
- 0 Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 4)
- N Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 7)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 220 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 230 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- N Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 16 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 13 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 18 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 7 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 22 | 11 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 23 | 8 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 116 | 48 | 9 | 0 |