10. schůze, 152. hlasování, 26. února 2003, 15:37
Vládní návrh zákona o válečných hrobech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 112 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- M Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 5 | 12 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 17 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 3 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 112 | 0 | 27 | 54 | 7 |