10. schůze, 153. hlasování, 26. února 2003, 15:38
Vládní návrh zákona o válečných hrobech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 102 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- M Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 2 | 5 | 12 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 3 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 102 | 11 | 26 | 54 | 7 |