38. schůze, 7. hlasování, 19. prosince 1995, 14:36
Změna pořadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 49 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 22 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- X Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- X Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 13 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 10 | 7 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 12 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 7 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 13 | 9 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 15 | 8 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 83 | 46 | 22 | 0 |