10. schůze, 161. hlasování, 26. února 2003, 17:03
Návrh novela zákona - správní řád
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 101 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 4 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 6 | 5 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 35 | 36 | 28 | 0 |