10. schůze, 360. hlasování, 5. března 2003, 15:15
Novela sml. mezi ČR a SR o vytvoření celní unie
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 50 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- M Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- M Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- Z Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 4 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 8 | 4 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 8 | 2 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 6 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 64 | 35 | 40 | 11 |