10. schůze, 389. hlasování, 5. března 2003, 16:40
Vládní návrh zákona o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 43 | N Ne: 79 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- M Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- M Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- M Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 7 | 4 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 12 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 4 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 79 | 28 | 39 | 11 |