10. schůze, 402. hlasování, 5. března 2003, 17:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 86 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- M Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- M Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- M Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 3)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 8 | 5 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 7 | 7 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 3 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 57 | 29 | 17 | 11 |