10. schůze, 415. hlasování, 6. března 2003, 10:05
Doplnění plánu voj. cvič. AČR se zahr. partnery
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 90 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Dlab
- M Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 3 | 5 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 2 | 3 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 2 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 28 | 22 | 45 | 15 |