14. schůze, 178. hlasování, 16. dubna 2003, 11:56
Vládní návrh zákona o spotřebních daníchEU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 149 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 13Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 19Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- Z Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 20 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 19 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 149 | 4 | 8 | 31 | 8 |