14. schůze, 224. hlasování, 16. dubna 2003, 17:58
V. n. z. o služ. poměru přísluš. bezpečnostních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 45 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- N Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 13 | 5 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 8 | 4 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 6 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 87 | 35 | 25 | 8 |