14. schůze, 236. hlasování, 17. dubna 2003, 09:25
V. n. z. o odborné způsobilosti lékaře - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 118 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- M Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- M Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- M Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 5 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 1 | 19 | 47 | 15 |