14. schůze, 269. hlasování, 17. dubna 2003, 14:30
Teze střednědobé konc. resortní politiky MZ ČR 2
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 91 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- M Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 6 | 2 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 4 | 1 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 53 | 13 | 31 | 12 |