16. schůze, 97. hlasování, 16. května 2003, 13:05
N. z. o státních svátcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 8 | N Ne: 122 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 3 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 8 | 8 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 18 | 2 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 16 | 4 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 15 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 122 | 38 | 29 | 3 |