39. schůze, 11. hlasování, 6. února 1996, 14:58
Pořad 39. schůze PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 80 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 10 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 9 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 14 | 3 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 13 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 71 | 21 | 28 | 0 |