16. schůze, 350. hlasování, 28. května 2003, 12:47
Návrh na volbu čl. Rady České tiskové kanceláře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 118 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 3 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 50 | 11 | 18 | 3 |