16. schůze, 468. hlasování, 29. května 2003, 14:46
Výroční zpr. o čin. a účet. závěrka SFDI za rok
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 103 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 71 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- M Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 10 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 1 | 6 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 9 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 1 | 71 | 15 | 10 |