18. schůze, 21. hlasování, 24. června 2003, 15:01
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 93 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- Z Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 0 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 4 | 0 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 2 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 93 | 36 | 10 | 49 | 12 |