18. schůze, 57. hlasování, 25. června 2003, 14:40
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 112 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 66 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 9 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 9 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 11 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 112 | 0 | 66 | 9 | 13 |