18. schůze, 182. hlasování, 1. července 2003, 18:34
Návrh zákona o hospodaření energií
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 56 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- M Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- M Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- M Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 13Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 9 | 4 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 9 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 13 | 0 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 87 | 12 | 35 | 10 |